Difference between revisions of "Samantha Vincent"
Jump to navigation
Jump to search
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|2009||[[Fast & Furious (2009)]]||Producer | |2009||[[Fast & Furious (2009)]]||Producer | ||
|- | |||
|2013||[[Fast & Furious 6 (2013)]]||Producer | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 11:35, 13 March 2021
Name: Samantha Vincent
Born: Unknown
Filmography
Year | Film | Role |
---|---|---|
2009 | Los Bandoleros (2009) | Producer |
2009 | Fast & Furious (2009) | Producer |
2013 | Fast & Furious 6 (2013) | Producer |