Difference between revisions of "Samantha Vincent"
Jump to navigation
Jump to search
Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
|2013||[[Fast & Furious 6 (2013)]]||Producer | |2013||[[Fast & Furious 6 (2013)]]||Producer | ||
|- | |||
|2015||[[Furious 7 (2015)]]||Producer | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 17:05, 13 March 2021
Name: Samantha Vincent
Born: Unknown
Filmography
Year | Film | Role |
---|---|---|
2009 | Los Bandoleros (2009) | Producer |
2009 | Fast & Furious (2009) | Producer |
2011 | Fast Five (2011) | Producer |
2013 | Fast & Furious 6 (2013) | Producer |
2015 | Furious 7 (2015) | Producer |